25 Şubat 2015 Çarşamba

Lokum'a KAVUŞTUM!!!!Bu yazımda bahsettiğim üzere Lokum'u sahiplendirmiş, Ancak sahiplendirme sonrasında çiftin ilgisiz ve şüpheli tavırları neticesinde oldukça huzursuz olmuştum. 

Geçtiğimiz hafta ulaşılamayan telefonlarından bir arama geldi ve herzaman tercih edilen bahanelerden birisini söyleyerek- yurtdışına çıkacaklarmış-  (ki bu aralar heralde yurtdışına bir kavim göçü başladı!) hayırlısı olsun dileklerimle, en azından sokağa bırakacak kadar vicdansız değillermiş düşüncesiyle, Lokumun tekrar yuvasız kalmasına üzülmekten çok mutluluk yaşadım! :)))

Veeeee kızımı geçtiğimiz Pazar teslim aldım. Geçici de olsa çevremde bir yuva bulamadığımdan pansiyon arayışına girdim ancak kapalı kafese kızımı sokmak istemiyordum, eve alamıyordum, sokağa hiç bırakamazdım.! internetten yaptığım araştırma sonucu DUYGU hanımın pansiyonunu keşfettim ATAŞEHİRDE...LOKUM'u almaya gitmeden önce pansiyonu görmek istedim.

Duygu Hanım son derece sevecen sevgi dolu bir bayan, Pansiyon hizmeti verdiği kediler mutfak dahil her yerde dolaşabiliyorlar..salonu tamamen kedi oyuncaklarıyla dolu, zaman geçirebilecekleri tırmalayacakları oyun alanları oluşturmuşlar. Veteriner Sağlık ve Laborant son sınıf öğrencisi olan Duygu Hanım aynı zamanda sağlık gözetimini eksik etmiyor...istediğiniz an resimler paylaşıyor, durumu ile ilgili bilgi veriyor, canını sıkan bir rahatsızlık farkettiğinde hemen haberdar ediyor. 3 Günlük gözlemlerim bunlar...en kısa zamanda 3 aylığına geçici ya da ömürlük kalıcı sevgi dolu bir yuva arayışındayım tabi bende..

Ancak şuanda güvende ve mutlu olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. Bu yazımda Pansiyondan görüntüleri paylaşıyorum.  


Lütfen yuvasını açacak arkadaşlar varsa benimle iletişime geçsin. Oldukça sevimli, uysal, sağlıklı bir cana yuvanızı açmak istermisiniz?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder